Naše nabídka
Kompletní uspořádání:
firemních akcí, koncertů, promoakcí, společenských akcí
 
Zajištění vystoupení interpretů:
akce pro děti, diskotéky, firemní akce, společenské akce
 
Zajištění umělců:
diskžokejové, kapely pro celovečerní produkci, moderátoři, skupiny, tanečnice, zpěváci, zpěvačky
 
 

Vyberte si nabídku:    [Nabídka 1]    Nabídka 2  Nabídka 3  Moderátoři    Atrakce    Ostatní  

 

Nabídka 1
 
K.E.Gott

Dokonalá hlasová imitace s osvědčenými hity. Legenda 90 let.

 

Nejen dokonalá podoba hlasu Karla Gotta v podání Kamila šokuje v úpravách písní do současného tanečního trendu, ale i výběr repertoáru - "Tři čuníci" (Jarek Nohavica), "František Dobrota" (Buty), "Chvastoun" (Pražský výběr), dále "Limonádový Joe" a všechny písně 'národního umělce'.

 

Na podzim 2002 vyšlo album "Mejdan s Kájou" a rok poté pak CD pro děti s pohádkovými melodiemi "Dětské písničky".

 
 

 
KOTVALD PETR

Již dobře známý showman opět nastoupil do boje v žebříčcích předních českých hitparád. Megahitem "MUMULAND" se bleskově vrátil do povědomí široké veřejnosti.

 

Poslední album nese název "Planeta svádění".

 

Hity: Marilyn, Mumuland, Osamělý, Je v tahu, Dej nám sex, Milujem se čím dál víc, Francouz, Milujeme, ...

 
 

 
ROBBIE WILLIAMS REVIVAL

Hudební skupina Robbie Williams revival potvrdila svou akceschopnost a profesionalitu v padesáti koncertních vystoupení. Ať už se jednalo o městské slavnosti, firemní či soukromé párty, plesy nebo samostatné koncerty či jinak komponované programy, vždy se dokázala bezproblémově přizpůsobit potřebám pořadatele.

 

Jsme přesvědčeni, že nejen tato programová pružnost, ale i profesionálně předvedená show a její divácký ohlas vyvolala příznivé odezvy u pořadatelů všech kulturních a společenských akcích, jichž jsme byli součástí.

 

Robbie Williams revival má ve svém repertoáru bezmála třicet největších hitů tohoto vinikajícího solisty, v podání, které může být ozdobou a vyvrcholením i Vašich plánovaných kulturních a hudebních pořadů.

 
 

 
VESPE

Magické produkce - předvádí v restauraci, baru, hotelu, na chatě, doma, v kasinu, na svatbě, na plese, na rautu, v divadle, na párty, na diskotéce, v obřích halách i pod širým nebem.

 

Ukázka možností: 1) Objevení daru k narozeninám pro Vaše blízké 2) Originální svatební dar 3) Prezentace biblických příběhů magickou formou 4) Magické doručení vzkazu, dopisu, blahopřání či kytice, a další ...

 

Nabídka vystoupení: PMS EXKLUSIVNĚ, VESPE A MENTALISMUS, FANTOM KOUZEL ANDREW, X-GAM MIX, TABLE HOPPING GILOTINA, STREET MAGIC, DĚTSKÁ SHOW SPLNĚNÝ SEN

 

Video ukázky: Anglie 01 Anglie 02 Magie v Česku 01 Magie v Česku 02

 

 
Toffees

Čtyřčlenná dívčí vokální skupina, která zpívá živě na hudební podklady písní z let 50.- 60. (hity jako např. Be My Baby, Shoop Shoop Song, Love And Marriage, Locomotion… apod.).

 

Při vystoupeních sklízí úspěch jejich originální "staré" pojetí, dobové kostýmy a stylové choreografie.

 
 

 
VICTORIA

Narodila se 13.11. 1983 v Cape Town - South Africa. Vyrostla snad na všech hudebních stylech od Boba Dylana po Gypsy Kings, od mala zpívala v místním kostele v gospelovém souboru a od svých 10-ti let brala pravidelně lekce hry na klavír. V roce 1998 se se svým otcem (českého původu), matkou (Namibie) a svými sestrami stěhují do Prahy. Tady se učí pro ni úplně nový jazyk - češtinu, pokračuje ve studiu hry na klavír a zpěvu, její láska k R&B je stale silnější a větší. Od roku 2001 příležitostně vystupuje v českých klubech na R&B parties a v červnu roku 2003 vyjíždí na třítýdenní turné po boku Dary Rolins. Počátkem roku 2004 vydává u Ice Dogg records singl "Křídla 04", který pro ni vyprodukoval český R&B DJ Iceman. Počátkem dubna 2005 vychází v licenci Universal/IceDogg rec. její nový singl "CRY". Celá deska by měla spatřit světlo světa v září tohoto roku. Produkčně se desky ujal dj Iceman a jako host se na ní představí např. slovenský rapper Helico´ a nebo také MC NI z amerického hip-hopového uskupení Cherry Hill. Vystupuje se 2 tanečníky.

 

Hity: Hotel California, Cry, Křídla 04, Sexy, Trick Me, Get Right, Aicha, ...

 
 

 
ZEŤOVÁ HELENA

Nevlastní dcera zpěváka Leška Semelky. Od čtrnácti je na vlastních nohou a stále na cestách. Působila v Miláně a na Lanzarotte, kde zpívala gospely a blues s černošskými skupinami. V Čechách se stala vůdčí osobností skupiny Black Milk se kterou natočila dvě úspěšná alba, "Modrej dým" a "Sedmkrát" V současnosti natáčí svou první sólovou desku, která vyjde v říjnu 2005. S repertoárem z připravované desky a nejúspěšnějšími skladbami skupiny Black Milk vystupuje v novém koncertním provedení.

 

Hity: Unstoppable, Up To Me, ...

 
 

 
NÁHLOVSKÝ JOSEF & MLADÝ JOSEF

Známá dvojice přichází nejen se svým zábavným humoristickým pořadem "PEPŠOU", který volně navazuje na představení předešlá ("Kafíčko šéfe", "Tady končí sranda", "Mladí a Náhlovští" a "Konec humoru v Čechách"), ale také mohou obohatit vaší firemní párty zábavným vstupem, který ji příjemně zvýrazní.

 
 

 
Divoké Kočky

Ostravská Travesti skupina - vystupuje se svým Travesti Show.

 

Kompletní kabaretní program pro různé typy akcí, dokonalé provedení Lucie Bílé, Heleny Vondráčkové, Yvonne Přenosilové a Evy Pilarové, Sandry, a dalších domácích a světových hudebních es.

 

Travesti show Divoké kočky jsou v současnosti to nejlepší z této kategorie. Cena dohodou.

 
 

 
Mobilní "FREE CASINO"

Nová dimenze zábavy na Vašich akcích. Americká ruleta,Black Jack, Poker, nebo Ponton na akci jako doprovodná atrakce. Pouze formou zábavy za fiktivní peníze. Možnost natištění Vaší oficiální měny a logem Vaší firmy. Ke každé sadě prémiové dákry jako ceny zdarma. Profesionální krupiéři a vybavení. Ceny FREE CASINA jsou smluvní a k jednání.

 
 

 
Elvis Presley

Revivalový zpěvák z Krnova, cca 30 min show s live zpěvem světových hitů ! Kč včetně dopravy.

 
 

 
Mažoretky z Horní Lhoty

Do sálu plného roztančených mladých lidí vpluje dáma v klobouku, černých rukavicích až k lokti a s cigaretovou špičkou v ruce. Za ní se v rytmu kankánu vlní deset tanečnic.

 

Všechny nadšeně odhalují nohy stažené černými síťovanými punčochami a bílé, červenou stužkou olemované řádkované bombarďáky, stejně jako bujné poprsí. Vše zakončí tradiční roznožkou jako v Moulin Rouge.

 

Takto sbírá slávu po celém Moravskoslezském kraji skupina dam v nejlepším věku, které si říkají Mažoretky z Horní Lhoty. Devět z nich si přitom už užívá zaslouženého důchodu, dvě jsou zatím jen čekatelky

 
 

 
Karaokee band

Účastník prvních kol Superstar "TIMI" a vítěz pořadu DOREMI na TV NOVA "Goťák" s pestrou škálou písniček ke zpívání všech s vlastním projevem, duetem a zapojením obecenstva.

 
 

 
Jiří Kremser

Český rekordman - Jiří Kremser.

 

Jeden s jeho rekordů: překonání českého rekordu v driblování ragbyovým míčem, a to po dobu celkem 18 hodin.

 
 

 
Kouzelnická show

Ohňová s hrdličkami, kruhy, magická iluze aj.

 
 

 
Módní show

Top modelky ověnčené cenami. Spodní prádlo, šaty – muži i ženy !!! Cena od délky a typu akce – cca 6-8 modelek. Délka vystoupení cca 2x 10-15 minut dle typu a dle oděvů.

 
 

 
NEBRATŘI

Živá hudební formace 3 kytaristů, bubeníka a jedné zpěvačky pro pohodové hraní 60-70-80 léta, folk, country, atd.

 
 

 
Oldies Band

Král evergreenů, kytarista Zdeněk Krásný s hity posledních 50 let s doprovodem - zpěvačkou Renátou která alternovala v muzikálu Dracula, a s klávesistou...

 

Možno i jen na half playback.

 
 

 
Orientální tance a břišní tanečnice

Vystoupení opět dle počtu účastnic a dle počtu skladeb.

 
 

 
ACCENT

Taneční soubor se scénickými i tanečními provedeními písniček, vítězové mnoha festivalů. Tanečních soutěží a mistrovství...

 
 

 
Barmanská show

Zahrávat si s ohněm není mnohdy jednoduché, zvláště při míchání nápojů...

 
 

 
Bublinková show

30 minut show s bublinami všech velikostí i se zapojením obecenstva ba i Obalení člověka bublinami.

 
 

 
GOLEM

Několikanásobný světový rekordman v silových aktivitách. Třicetiletý silák např. zvedl v zubech 530 kilogramů vážící barely s vodou, za necelou minutu holýma rukama rozmáčkl deset plechovek s fazolemi, v čelistech ohnul ocelovou kulatinu a svázaný zpřetrhal řetězy spojené čtyřmi visacími zámky. A další...

 
 

 
RADIM UZEL

Známý gynekolog, lékař, sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu.

 

Publikoval mnoho populárních článků v tisku, rozhovorů, je autorem publicistických relací v rozhlase a v televizi. Za rozhlasový pořad Červené uši obdržel cenu v mezinárodní soutěži.

 

Je ozdobou každé akce svým vyprávěním a svou účastí s besedou s obecenstvem. Výborné zpestření, doporučujeme.

 
 

 
Petr Stebnický

Ostravský imitátor tradičních osobností a tradičních hlasů – se zapojením moderátora ! Imitace známých, populárních i nepopulárních osobností z oblasti kultury, politiky, sportu aj.

 

Konferování nejrozmanitějších společenských akcí (plesy, svatby, firemní večírky, soutěže, módní přehlídky, taneční večery, narozeninové oslavy apod).

 

Celovečerní pořady: Hvězdy, humor, erotika, revue plné humoru, pohody a dobré nálady.

 
 

 
Discosound

Hudební produkce s DJ a s aparaturou – možnost doplnit o tanečnice.

 
 

 
Kouzelníci

Kouzelnické vystoupení - klasika s holuby, kartami a další fígle v ceně od 3500,- Kč včetně dopravy, iluzionistická show s finálním číslem roztočení ženy na meči a následné propíchnutí.

 
 

 
Fakíři a spol

Ohně, sklo, hřebíky a vše co k fakírům patří – k večerní produkci ideální. A řada dalších drobností jako akrobatický rokenrol, ohňová show, show s bičem a kolty.

 
 

 
JANKŮ HEIDI

Heidi pochází z muzikantské rodiny, což ji vedlo k pilnému zpěvu. Za svoji kariéru nazpívala spoustu hitů. Jeden z posledních singlů "Když cowboy spí" to opět potvrzuje. Mimo vystupování rovněž účinkuje v divadle.

 

Hity: Když cowboy spí, Zlatej důl, Jenom kousek nestačí, O to nejde, Přítele máš, ...

 
 

 
KOBĚRSKÝ JIRKA

Ostravák Jirka Koběrský byl dosud známý především jako člen chlapecké skupiny V.I.P., je autorem jejich úspěšných singlů Pár minut lásky a Odchází láska. Skládal a produkoval první album chlapecké skupiny HaHa, na kterém je i největší hit "Zůstaň v pohodě". Jirka je autorem všech singlů na svém novém albu. Nově vystupuje i s novou show se svým J.K.Dance teamem, který tvoří profesionální latinsko-američtí tanečníci.

 

Hity: Jaký by to bylo, Řekni co chceš, Kráska, ...

 
 

 
VÁVRA VÍTĚZSLAV

Významná hvězda na české scéně již řadu let. Působil jako člen skupiny "Maximum" Petra Hanniga, později pak jako zpívající bubeník. V současnosti je Víťa ve své sólové kariéře na stupínku, že jeho skladby zná téměř každý. Pravidelně vysílá jeho hity Rádio Impuls, ČRo, atd. Vystoupení je vhodné na všechny kulturní a společenské akce (plesy, párty, firemní večírky, diskotéky, oslavy, sportovní akce, otevírání ..., atd.).

 

Hity: Citrónová holka, Dívka z heřmánkové návsi, Gloria, Už dávno se mi líbíš, Holky z gymplu, ...

 
 

 
JABLONSKÝ PETR

Nejmladší profesionální imitátor na české scéně. Má doslova v malíčku velkou zásobu českých známých jmen jako např.: Halina Pawloská, Petra Buzková, Václav Klaus, ... Vystupuje v mnoha televizních pořadech a má rovněž pořad na Frekvenci 1.

 
 

 
MARTINÁK PETR

Skvělý moderátor a imitátor, kterého velmi dobře znáte s televizních obrazovek. Moderuje společenské akce, plesy, firemní večírky, a zábavu vždy doplní osobitým humorem včetně imitátorských vsuvek.

 
 

 
STRASSER VÁCLAV - BUBBLE SHOW

Speciální vystoupení – klauniáda s obřími mýdlovými bublinami určené pro kabaret, party a ostatní akce. Toto představení získalo cenu Jiřího Trnky od Svazu dramatických umělců.

 
 

 
JIŘÍ ERLEBACH

Pop rocková legenda v nejsilnější sestavě s původním zpěvákem Jarkem Filgasem. Hity: jarošovský pivovar, Špinavý záda, Prohrát není žádná hanba, Modrý pondělí, tohle je ráj a další. Ideální na všechny druhy akcí. Cena dle typu a délky produkce.

 

Nejčastěji vystupujeme ve dvou: housle za doprovodu klávesových nástrojů, ale na přání pořadatele můžeme nabídnout i sólové houslové vystoupení s doprovodem z CD nebo vystoupení s celou doprovodnou kapelou.